Vinotéka s posezením

Vinotéka s posezením a obsluhou v Pensionu St. Moritz

V Pensionu St. Moritz máte možnost navštívit vinotéku s posezením, kde si můžete vychutnat výborná stáčená i lahnová vína z Velkých Pavlovic, oblasti Modrých Hor od prověřených vinařů. Kapacita vinotéky je 30 osob. Přijďte ochutnat vynikající červené, bílé, růžové anebo perlivé víno z vinařství Baloun, Buchtovi, Helena, Krejčiřík, Špaca, Turek a Šiška, Knoll. Nově jsou v nabídce také sekty z vinařství Turek a Šiška a Mikulica. Ve vinotéce také naleznete lahvové pivo, nealkoholické nápoje či kávu. Nabízíme také řízené degustace a možnost rezervace na individuální akce. Pokud zrovna nebude naše vinotéka otevřená, naši ubytovaní hosté mohou využít samoobslužnou vinotéku, která se nachází ve vestibulu, kde si kdykoliv mohou vybrat jakékoliv víno a následně ho zaplatit další den při snídani.

Fotogalerie: Vinotéka Pension St. Moritz a vnitřní samoobslužná vinotéka

Samoobslužná vinotéka

Naše samoobslužná vinotéka vám otevírá své brány kdykoliv zatoužíte po skvělém víně. Nabízíme pečlivě vybraná lahvová a stáčená vína, která jsou pravidelně doplňována, aby vaše chuťové buňky nikdy nezůstaly na suchu. Zdejší sortiment uspokojí příznivce všech druhů vín – od červených přes bílé až po růžová a šumivá. Pro ty, kteří dávají přednost nealkoholickým variantám, máme rovněž co nabídnout, stejně tak nesmí chybět výběr pochutin. Vítáme vás kdykoli – přijďte a užijte si nevšední zážitek s vínem, které vás osloví. Pokud byste si víno chtěli vychutnat přímo u nás, můžete využít naši terasu, kde naleznete skleničky a ve chladnějším období deky.

Nabídka levandulových produktů Lavandia

V naší vinotéce si kromě vína můžete zakoupit i BIO produkty z levandule přímo z levandulové farmy Lavandia ve Starovičkách. Nabízíme bylinné levandulové koupele, vonné levandulové polštářky, levandulovou limonádu, levandulovou kávu, levandulový sirup a pečený čaj. Veškeré produkty jsou ručně vyráběné a navíc BIO. 

Vinný sklep v Klatovech

Nabízíme zdarma možnost dopravy z penzionu do vinného sklípku v Klatovech a zase zpět.

Vína od českých vinařů dlouhodobě řadíme mezi jedna z nejlepších a oceňujeme kvalitu a chuť, kterou moravské víno přináší. Oblast Moravy jsme vždy vyhledávali i pro příjemnou a srdečnou atmosféru. Jedinou překážku představovala dlouhá cesta za vínem, a proto jsme se rozhodli víno ve spolupráci s vinaři postupně přiblížit k nám do západních Čech. Pořídili jsme penzion na Moravě v oblasti Velkých Pavlovic a jako firma s elektro sortimentem ELEKTRO EFEKT s.r.o. jsme se rozhodli pro zřízení vlastní vinotéky a vinného sklepa s možností pronájmu. Pro milovníky vína nabízíme možnost řízených degustací v Klatovech.

Fotogalerie: Vinotéka a vinný sklep Klatovy

Pronájem vinného sklepa v Klatovech

Vinný sklep pro firemní večírky, soukromé oslavy

Nabízíme pronájem vinného sklepa s degustací vína, s možností občerstvení a zajištění zábavy pro vaši rodinu, firmu, skupinu přátel. Pronájem nového vinného sklepa v Klatovech je ideální pro firemní večírky nebo soukromé oslavy. Na vaši oslavu dokážeme zajistit občerstvení.

V rámci řízené degustace ochutnáte 5-7 vzorků vín. Degustují se vína od prověřených vinařů z oblasti Modrých Hor. Do degustace jsou většinou zařazena vína bílá, růžová a červená. Vybereme vhodná vína a sestavíme degustační listinu, kterou obdrží každý účastník degustace. Při tomto typu degustace mají účastníci degustace založeny sklenice na víno a vodu, džbán nebo karafu s vodou a také neutralizační sousta (obvykle bageta či bílý chléb). Poté jsou postupně účastníkům degustace nalévány jednotlivé vzorky a sommelier představuje jednotlivá vína a vinařství. Přiblíží účastníkům výrobu vín, popíše odrůdy a charakteristiku vín. Degustací u nás ale večery nekončí, dále můžete vybírat a ochutnávat z galerie vín.

Večírek nebo soukromou oslavu přizpůsobíme na míru Vašim potřebám, kontaktovat nás můžete telefonicky na telefonech 724169805, 725907946 nebo e-mailem info@elektroefekt.cz, eshop@elektroefekt.cz.

Vinotéka v Klatovech

V nabídce klatovské vinotéky najdete 9 druhů stáčeného vína a velký výběr kvalitních lahvových vín z Velkých Pavlovicoblasti Modrých Hor od prověřených vinařů. Nabídku lahvových vín postupně doplňujeme i do našeho e-shopu v sekci vinotéka a sklep. V nabídce najdete bílá vínačervená vínarůžová vína vína perlivá z vinařství Baloun, Turek & Šiška a spoustu dalších.

Vinotéka je otevřena podle otevírací doby prodejny PO – SO 8:30 – 18:00. Od jara do podzimu navíc můžete posedět na naší mini terásce, ochutnat naše stáčená i lahvová vína, řidičům můžeme nabídnout kávu nebo limonádu.

E-shop

Pokud zrovna nemáte cestu k nám na penzion nebo do Klatov do vinotéky, víno si můžete objednat i z pohodlí vašeho domova www.vinokt.cz