Naše služby

Ubytování

  • 1 x 2 lůžkový pokoj
  • 5 x 2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek (tzn. 5 x 2 až 4 lůžkový pokoj)
  • 1 x 2 lůžkový pokoj s možností 3 přistýlek 
  • Bohaté snídaně formou bufetu a možnosti přípravy kávy v automatickém kávovaru
  • Plně vybavená kuchyňka, kde je možnost si kdykoliv připravit jídlo
  • Samoobslužná vinotéka (víno, pivo, nealko)
  • Kompletní informace o ubytování naleznete na stránce UBYTOVÁNÍ.

Parkoviště zdarma

Parkování automobilů před penzionem je pro naše hosty zdarma a je hlídáno kamerovým systémem. 

Wifi zdarma

Hosté mají možnost využít připojení na síť wifi zdarma uvnitř i kolem objektu.

Venkovní zastřešená terasa s posezením

Pro naše hosty je k dispozici zdarma venkovní zastřešená terasa s posezením. Funkční je v létě i v zimě. Na venkovní terasu je bezbariérový přístup, do vinotéky s posezením také.

Odpočinková zóna

Hosté penzionu mohou využít odpočinkovou zónu uvnitř budovy i venku na terase s posezením. K relaxaci jsou vám k dispozici také přírodní terasy s výhledem a lehátky na opalován. Připravujeme zahájení provozu sauny a bazénu v nedalekém partnerském objektu.

Zázemí hlídané kamerovým systémem

Pro lyžaře v zimě a milovníky cykloturistiky v létě máme v penzionu vytvořené zázemí hlídané kamerovým systémem pro bezpečné uskladnění lyží a kol a to i vybavení vyšších cenových kategoriích, popřípadě k usušení oblečení a bot. V přízemí penzionu hned u vchodu je prostorná vyhřívaná kolárna a lyžárna. Služby jsme rozšířili o možnost dobíjení elektrokol. Hned vedle penzionu je sjezdovka a na kola se dá nasednout také přímo před penzionem a můžete se vydat po silnicích, cyklosteskách či po polní cestách poznávat krásy Šumavy. Možnost využití půjčovny a servisu lyží a snowboardů nabízí www.ski-snowmax.cz. 

Vinotéka s posezením

V Pensionu St. Moritz máte možnost navštívit vinotéku s posezením, kde si můžete vychutnat výborná vína z Moravy. Kapacita vinotéky je 25 osob. Do vinotéky je bezbariérový přístup. Přijďte ochutnat vynikající červené, bílé, růžové anebo perlivé víno z vinařství Baloun, Buchtovi, Helena, Krejčiřík, Špaca, Turek a Šiška. Nově jsou v nabídce také sekty z vinařství Turek a Šiška a Mikulica. Pro děti či řidiče můžeme nabídnout nealkoholické nápoje nebo kávu. Nabízíme také řízení degustace a možnost rezervace na individuální akce. 

Firemní akce

Náš Pension St. Moritz nabízí výborné podmínky pro firemní teambuildingy, školení či večírky.

V teplých měsících můžete využít naši rozlehlou zahradu a terasu s grilem, a naopak v chladnějších měsících jsou vám k dispozici společné prostory, jimiž je společenská místnost a vinárna, kam se vejde až okolo 40 lidí.

Ubytovací kapacita je 26 lůžek v 7 stylových pokojích. Také vám můžeme zajistit catering či degustaci vín.

Železná Ruda je také díky své poloze velice rozmanitá na různé aktivity. Od turistiky, přes jízdu na kole až po lyžování. Vybere si opravdu každý a na firemní akci se tudíž nudit opravdu nebudete. 

Spolupracujeme