Naše služby

Ubytování

  • 1 x 2 lůžkový pokoj
  • 6 x 2 lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek (tzn. 6 x 2 až 4 lůžkový pokoj)
  • Kompletní informace o ubytování naleznete na stránce UBYTOVÁNÍ.

Parkoviště zdarma

Parkování automobilů před penzionem je pro naše hosty zdarma a je hlídáno kamerovým systémem. 

Wifi zdarma

Hosté mají možnost využít připojení na síť wifi zdarma uvnitř i kolem objektu.

Venkovní zastřešená terasa s posezením

Pro naše hosty je k dispozici zdarma venkovní zastřešená terasa s posezením. Funkční je v létě i v zimě. Na venkovní terasu je bezbariérový přístup, do vinotéky s posezením také.

Odpočinková zóna

Hosté penzionu mohou využít odpočinkovou zónu uvnitř budovy i venku na terase s posezením. K relaxaci jsou vám k dispozici také přírodní terasy s výhledem a lehátky na opalován. Připravujeme zahájení provozu sauny a bazénu v nedalekém partnerském objektu.

Zázemí hlídané kamerovým systémem

Pro lyžaře v zimě a milovníky cykloturistiky v létě máme v penzionu vytvořené zázemí hlídané kamerovým systémem pro bezpečné uskladnění lyží a kol, popřípadě k usušení oblečení a bot. V přízemí penzionu hned u vchodu je prostorná vyhřívaná kolárna a lyžárna. Služby jsme rozšířili o možnost dobíjení elektrokol. Hned vedle penzionu je sjezdovka a na kola se dá nasednout také přímo před penzionem a můžete se vydat po silnicích, cyklosteskách či po polní cestách poznávat krásy Šumavy. Možnost využití půjčovny a servisu lyží a snowboardů nabízí www.ski-snowmax.cz. 

Vinotéka s posezením

V Pensionu St. Moritz máte možnost navštívit vinotéku s posezením, kde si můžete vychutnat výborná vína z Moravy. Kapacita vinotéky je 25 osob. Do vinotéky je bezbariérový přístup. Přijďte ochutnat vynikající červené, bílé, růžové anebo perlivé víno z vinařství Baloun, Buchtovi, Helena, Krejčiřík, Špaca, Turek a Šiška. Nově jsou v nabídce také sekty z vinařství Turek a Šiška a Mikulica. Pro děti či řidiče můžeme nabídnout nealkoholické nápoje nebo kávu. Nabízíme také řízení degustace a možnost rezervace na individuální akce. 

Spolupracujeme