Skvělé sněhové podmínky díky Velkému Javoru.

Bezkonkurenční podmínky v době, kdy ostatní ski areály musely zavřít.

I když se letošní zima v mnohých koutech republiky nesla ve znamení nedostatku sněhu, Pension St. Moritz a jeho hosté dokázali, že láska k zimním radovánkám dokáže překonat i ty největší překážky. Optimizmus a odhodlání nechybělo a návštěvníci si naplno užili vše, co lyžařská sezona 2024 měla k nabídnutí, a to především díky Velkému Javoru, kam se mohli vydat.
Dík patří všem hostům, kteří se nenechali odradit zprávami o nedostatku sněhu a rozhodli se svou dovolenou strávit právě zde.
Letošní sezona byla zvláště výjimečná právě díky Velkému Javoru, který odolal a stal se nadějí pro všechny lyžaře a milovníky zimních sportů. Na svazích Velkého Javoru se bude lyžovat do konce března, a to i přes počáteční obavy z nedostatku sněhu. 
Nejen že Velký Javor poskytl bezkonkurenční podmínky pro sjezdové lyžování, ale také se stal domovem pro  běžkaře, protože si zde nadšenci pro běžecké lyžování mohli vychutnat nekonečné hodiny běhu v malebném zimním prostředí. Velký Javor opět dokázal, že jeho lyžařské a běžecké tratě jsou připraveny přivítat všechny, kteří touží po zimním dobrodružství, a to i v sezónách, kdy počasí není zcela na straně zimních sportů.
Děkujeme všem, kteří si vybrali Pension St. Moritz jako svou zimní destinaci. Těšíme se na vaši příští návštěvu.

Nevěříte? Přesvědčte se sami: https://www.arber.de/cs/aktuell/webcams/